FANDOM


m
Linia 14: Linia 14:
 
|Tytuł6 = Lata aktywności
 
|Tytuł6 = Lata aktywności
 
|Zawartość6 = od 2006}}'''Isabelle Fuhrman '''to amerykańska aktorka, która wcieliła się w postać [[Clove Allyson|Clove]]. Córka dziennikarzy Eliny  i Nicka Fuhrman'ów, jak i siostra Madeline Furhman.
 
|Zawartość6 = od 2006}}'''Isabelle Fuhrman '''to amerykańska aktorka, która wcieliła się w postać [[Clove Allyson|Clove]]. Córka dziennikarzy Eliny  i Nicka Fuhrman'ów, jak i siostra Madeline Furhman.
  +
==Kariera==
  +
Fuhrman startowała pierwotnie w castingu do roli [[Katniss Everdeen|Katniss]], ale powiedziano jej, że była zbyt młoda (miała tylko 14 lat), i dostała pytanie, czy zamiast głównej bohaterki chce dostać rolę Clove. Krytycy chwalili jej występ jako Clove, identyfikując ją jako gwiazdę Breakout.
  +
  +
Karierę aktorską rozpoczęła w 2006 roku i jest najbardziej znana z roli w filmie ''Sierota'', za co otrzymała uznanie krytyków. Pojawiała się często w oficjalnych ilustracjach z filmu [[Igrzyska Śmierci (film)|Igrzyska Śmierci]].
  +
  +
 Isabelle można będzie zobaczyć w filmowej adaptacji powieści Stephena Kinga, ''Komórki'', jak Alice Maxwell. Film wyjdzie w 2015 roku.
  +
  +
Fuhrman ma również doświadczenie w dubbingu, gdzie, m. in. podłożyła głos w serialu na antenie Cartoon Network: ''Pory na przygodę''.
  +
  +
==Linki==
  +
*[http://pl.wikipedia.org/wiki/Isabelle_Fuhrman Poczytaj o Isabelle na wikipedii]
  +
*[http://www.filmweb.pl/person/Isabelle+Fuhrman-610678?id=610678 Trochę o Furhman na filmwebie]
  +
*[https://twitter.com/isabellefuhrman Twitter]
  +
*[https://www.facebook.com/isabellefuhrman Oficjalna strona na facebooku]
 
[[Kategoria:Aktorzy]]
 
[[Kategoria:Aktorzy]]

Wersja z 06:32, wrz 14, 2014

Isabelle Fuhrman to amerykańska aktorka, która wcieliła się w postać Clove. Córka dziennikarzy Eliny  i Nicka Fuhrman'ów, jak i siostra Madeline Furhman.

Kariera

Fuhrman startowała pierwotnie w castingu do roli Katniss, ale powiedziano jej, że była zbyt młoda (miała tylko 14 lat), i dostała pytanie, czy zamiast głównej bohaterki chce dostać rolę Clove. Krytycy chwalili jej występ jako Clove, identyfikując ją jako gwiazdę Breakout.

Karierę aktorską rozpoczęła w 2006 roku i jest najbardziej znana z roli w filmie Sierota, za co otrzymała uznanie krytyków. Pojawiała się często w oficjalnych ilustracjach z filmu Igrzyska Śmierci.

 Isabelle można będzie zobaczyć w filmowej adaptacji powieści Stephena Kinga, Komórki, jak Alice Maxwell. Film wyjdzie w 2015 roku.

Fuhrman ma również doświadczenie w dubbingu, gdzie, m. in. podłożyła głos w serialu na antenie Cartoon Network: Pory na przygodę.

Linki

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.