FANDOM


Dziewczyna z Dystryktu Czwartego — trybutka podczas 74. Głodowych Igrzysk, należąca do grupy zawodowców.

BiografiaEdytuj

74. Igrzyska GłodoweEdytuj

Parada TrybutówEdytuj

D4THG
Miała na sobie suknię w odcieniach niebieskiego z rozgwiazdami, natomiast na głowie nosiła koronę ozdobioną perłami. Strój odnosił się do żony Posejdona, Amfitryty.

TreningEdytuj

Na treningu po raz pierwszy widzimy ją ze wszystkimi trybutam
D4girl trainers

Dziewczyna z Czwórki walcząca z trenerem w czasie treningu.

i, kiedy stoi między chłopakiem z Piątki i Szóstki, podczas gdy Atala instruuje uczestników igrzysk o przeznaczeniu stanowisk. Następnie widywaliśmy ją przy różnych stanowiskach; trenowała rzuty nożami obok Marvela rzucającego włócznią, podczas treningu skoków, obok Cato popisującego się władaniem mieczem, czy przy dziewczynie z Siódemki. Widzieliśmy ją także, gdy używała łuku i strzał za Peetą, gdy zawodowcy się z nim droczyli.

IgrzyskaEdytuj

Stała na podeście obok Clove i chłopaka z Ósemki. Po usłyszeniu gongu skierowała się w stronę Rogu, przebiegając obok Cato rozszarpującego chłopca z Dziesiątki. Dziewczyna z Szóstki próbowała zaatakować ją ząbkowanym mieczem, ale zawodniczka z Czwórki brutalnie ją pobiła, popchnęła i odebrała jej broń. Cięła nogę trybutki z Trójki, by następnie przystąpić do konfrontacji z Cato, ale ten odbiera ciemnowłosej miecz i uderza ją tak, że
Cato popychający dziewczynę z 4 podczas rzezi

Cato popychający dziewczynę podczas rzezi.

padła na skrzynie. Udaje jej się jednak wziąć plecak i uciec. Zawodowcy  znajdują ją w lesie i zabijają. W książce przeżyła wraz z zawodowymi trybutami z Dystryktu
640px-4femalerun
Pierwszego i Drugiego i utworzyli sojusz. Partner z jej Dystryktu zginął w masakrze przy Rogu. Razem z innymi zawodowcami zabiła dziewczynę z Ósmego Dystryku. Po pożarze lasu, stworzonym przez Organizatorów, razem ze swoimi sojusznikami znaleźli Katniss na drzewe, ale dziewczyna była zbyt wysoko i nikt nie mógł jej zamordować. Peeta zasugerował, by zaczekali, aż Katniss sama zejdzie, gdy zgłodnieje. Pozostali zgodzili się i rozbili pod drzewem obóz. Katniss zauważyła Rue, która wskazała jej na rój Os gończych nad jej głową. Dziewczyna przecięła gałąź z gniazdem i zrzuciła je na obóz zawodowców. Glimmer upadła i zginęła od ich jadu, a Dziewczyna z Czwórki pobiegła dalej, jednak po chwili nadleciał odrzutowiec by zabrać jej zwłoki.

WyglądEdytuj

Była dość wysoką dziewczyną o włosach w kolorze ciemnego brązu i okrągłymi piwnymi oczami. Miała wysmukłą szyję i pełne usta. Na arenie nosiła niebieską kurtkę i była uczesana w dwa warkocze spięte w kucyk.

CiekawostkiEdytuj

  • Gdy na Twitterze zapytano o jej imię, Tara Macken zdradziła, że trybutka z 4 Dystryktu nazywała się Marina.
  • Na arenie przeżyła 17 minut i 23 sekundy.
  • W jednym trailerze widzimy ją z harpunem.
  • Jej szansę na wygraną to 10-1 i 9-1.
  • Jej aktorka, Tara Macken jest wyczytana w napisach końcowych filmu W Pierścieniu Ognia.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.