Igrzyska Śmierci Wiki
Advertisement

Chłopak z Dystryktu Trzeciegotrybut biorący udział w 74. Głodowych Igrzyskach.

Sprzymierzył się z zawodowcami, ponieważ pomógł im chronić żywność, zabezpieczając teren wokół stosu różności. Wykazał się pomysłowością, używając min, które zostały wcześniej wykorzystane przez organizatorów do obstawienia pola dookoła tarcz trybutów.

Biografia[]

74. Igrzyska Głodowe[]

Parada Trybutów[]

District-3-Tribute-Outfits-Hunger-Games.png

Podczas parady trybutów miał na sobie srebrny, matowy strój z błyszczącymi elementami. Na głowie nosił koronę, z wielkimi powyginanymi dyskami.

Trening[]

O jego poczynaniach na treningu wiemy tylko to, że jako pierwszy podszedł do stanowiska, gdzie uczono jak rozpalać ogień. Gdy już się mu to udało, odskoczył, jakby się go poparzył.

Igrzyska[]

Wiadomo, że przeżył rzeź pod Rogiem Obfitości jednak nie wiadomo, co zabrał ze sobą. Stał na podeście obok Glimmer. Sprzymierzył się z zawodowcami, ponieważ pomógł im chronić żywność, zabezpieczając teren wokół stosu różności. Wykazał się pomysłowością, używając min, które zostały wcześniej wykorzystane przez organizatorów do obstawienia pola dookoła tarcz trybutów.

Śmierć[]

Chłopak z dystryktu 3 pilnujący zapasów zawodowców.jpg

Gdy Rue rozpala ogniska, żeby odwrócić uwagę zawodowców, chłopak zostaje, by popilnować zapasów. Jego uwagę przykuwa znikająca w krzakach Liszka, która zdążyła wziąć niezauważalne ilości zapasów. Kiedy sojusznicy wracają i zastają zniszczone zapasy, Cato wpada w szał i skręca mu kark, gdyż uważa, że źle zbudował pułapki − miały one zabić intruza, ale nie niszczyć złożonych na stosie różności produktów.